Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuální nabídka nakladatelství:

Liturgický rok ve slavení církve

doc. Dr. František Kunetka

Malý průvodce liturgickým rokem se svátky svatých, kalendářem a martyrologiem.

Brož., A5, 36 str., 20 Kč, kód K247 Objednávej

ObrazekRočenka Pueri domini 2006–2007

Instruktážní pomůcka pro kněze a jiné vedoucí ministrantských skupin, kterou lze rozstříhat a použít jako jednotlivé listy. Obsahuje obvyklé rubriky: Pueri Domini, Žijeme s církví, Dobrodružství Bible, Vzděláváme se pro liturgii, Na schůzkách se i bavíme. Nechybí ani prázdninová část, tentokrát příběh z pera Mgr. Josefa Janšty s názvem „Nalezené kříže“. V závěru najdeme námět na táborovou hru na téma „Svatí křesťané“, která vychází ze životních příběhů svatých uvedených v rubrice Pueri Domini. K dostání do vyprodání zásob.

Brož., A4, 256 str., 220 Kč, kód C199 Objednávej

ObrazekRočenka Pueri Domini 2005–2006

Instruktážní pomůcka pro kněze a jiné vedoucí ministrantských skupin, kterou lze rozstříhat a použít jako jednotlivé listy. Obsahuje obvyklé rubriky: Pueri Domini, Žijeme s církví, Dobrodružství Bible, Vzděláváme se pro liturgii, Na schůzkách se i bavíme. Nechybí ani prázdninová část: tentokrát napínavý příběh z indiánského prostředí a námět na táborovou hru na téma „Farnost“. K dostání do vyprodání zásob.

Brož., A4, 242 stran, 213 Kč, kód C186Objednávej

ObrazekRočenka Pueri Domini 2004–2005

Instruktážní pomůcka pro kněze a jiné vedoucí ministrantských skupin, kterou lze rozstříhat a použít jako jednotlivé listy. Obsahuje obvyklé rubriky: Pueri Domini, Žijeme s církví, Dobrodružství Bible, Vzděláváme se pro liturgii, Na schůzkách se i bavíme. Nechybí ani prázdninová část s příběhem Josefa Janšty a táborový průvodce na téma Rok Eucharistie. K dostání do vyprodání zásob.

Brož., A4, 256 str., 169 Kč, kód C173 Objednávej

ObrazekRočenka Pueri Domini 2003–2004

Instruktážní pomůcka pro kněze a jiné vedoucí ministrantských skupin. Obsahuje obvyklé rubriky: Pueri Domini, Žijeme s Církví, Dobrodružství bible, Vzděláváme se pro liturgii, Na schůzkách se i bavíme. Nechybí ani prázdninová část s příběhem Josefa Janšty a táborový průvodce na téma růženec. K dostání do vyprodání zásob.

Brož., A4, 210 str., 150 Kč, kód C160 Objednávej