Jdi na obsah Jdi na menu
 


Knihy a jiné předměty

Příspěvky

Ministrantská knížka

11. 8. 2007

ObrazekNové vydání knížky pro ministranty.Autor: Reinsberg, Kubalík. Cena 134,-kč
Knížka seznamuje s mešním řádem, liturgickými postoji, posvátnými znameními, předměty a rouchy k liturgii a podrobně popisuje službu ministranta při bohoslužbách.
 

Ministrantské pexeso

11. 8. 2007

Neznáš ještě miistrantské orginální pexeso? Teď máš jedinenčonu moýnost si je zahrát. Objednávej na www.theofil.cz nebo v Karmelitánském nakladatelství.

 

Máš na víc! Život je umění, kterému se učíme od mládí

28. 12. 2006

ObrazekJak mám vlastně žít, proč tu vlastně jsem, proč mne ovládá ďábel, proč mám věřit v Boha, je sex něco špatného? Takové otázky si jistě kladou mnozí mladí lidé, kteří jsou v pubertě nebo v dospívání. Kniha P.Jana Balíka, která vznikla na základě jeho přednášek na kurze Animátorů v Praze.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Knihy a jiné předměty | Komentářů: 21

Svatá válka - jak Usama Bin Ladin dosáhl svého cíle

28. 12. 2006

ObrazekKniha popisuje přehledně historii tzv. Svaté Války Usámy Bin Ládina od války v Afghánistánu v roce 1980 až do 11.září 2001 a útok USA na Afghánistán. Knihu napsal publicita a novinář Peter L. Berger, který vůbec jako první televizní reportér v historii, který poskytl tomuto radikálnímu muslimovi interview.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Knihy a jiné předměty | Komentářů: 2

Biblické příběhy

27. 12. 2006

ObrazekPřed nedávnem vyšla vynikající kniha, kterou napsal kunsthistorik Slavomír Ravik. Jedná se o výklad Biblických knih, na kterém její autor pracoval nepřetržitě třicet let.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Knihy a jiné předměty | Komentářů: 2