Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dopis od původního webmastera

27. 6. 2007

Přeji pěkný večer. Abych se na úvod představil, jsem minulý správce webu ministranti.estranky.cz. Je to poměrně dlouho, co jsem si doménu zaregistroval, avšak po nějaké době, kdy jsem se pro zapomenutí hesla na účet nedostal, jsem web ztratil (jak se ostatně ve smluvních podmínkách píše). Samozřejmě jsem se snažil na web se dostat, ale mělo to jeden háček: Původně jsme měli být správci stránek dva, a proto jsme uvedli e-mail zřízený přímo pro tenhle server. Zkoušel jsem tedy do pomocníka zapomenutých hesel vkládat právě tento email, ale vlastníkem byla druhá osoba, která měla spolupracovat na tvorbě webu, jenže mezitím jsme bohužel ztratili společný záměr, tudíž mi byl přístup na tento účet prakticky znemožněn.
Proto dnes, když po tak dlouhé době nalézám server v plném rozkvětu, nestačím se divit. Skláním hlubokou poklonu, nad ochotou správy tohoto webu a plný radosti přeji mnoho úspěchů a především velký počet spokojených návštěvníků. Ještě jednou děkuji!
                                                                                                                                                       Jakub Jakub Filipec.

Mockrát děkujeme a pokud by jste měl někdy zájem něčím příspět do nového ministrantského portálu, tak stačí napsat. Redakce