Jdi na obsah Jdi na menu
 


Laudetur in Jesus Christus!

8. 1. 2007

Ahoj Pueri Domini! Drazí kluci Páně náš web se po dvouměsíční přípravě rozjel na plné obrátky. Jsem rád, že váš zájem neutuchá ba naopak roste. Tento web by měl být vyslyšením všem ministrantům, kteří by se chtěli dočkat vzkříšení společné ministrantské organizace v ČR a to alespoň zatím prostřednictvím internetu.

Co nás vlastně v letošním občanském roce čeká? To ví jen Pán Bůh, ale jediná jistá věc je ta, že si již my ministranti českomoravskoslezských diecézí nebudeme odzineni a budeme se moci pravidelně setkávat na internetu nebo pokud se vše bude za Boží pomoci dařit tak i osobně na všech různých akcích. Pro ministranty z Moravské církevní provincie bude tato možnost již v sobotu 15.května v prostorách Kněžského semináře v Olomouci, kde se navzájem budeme bavit, hrát, učit se, diskutovat, seznamovat se a spoluvytvářet jedno velké společenství v Kristově jménu.

Co však všechno bude a nebude na webu i venku ve společenství zaleží jen na nás. Jak se aktivně zapojit po zpravodajské stránce, ale také po stránce pastorační do výroby tohoto webu? Pozorně sledujte během následujících čtrnácti dnů, kdy bude web opět aktualizován se dozvíte vše další.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

XRumer + XEvil free

(MashaTus, 13. 12. 2017 13:51)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

Spolupráce

(Domča, 16. 5. 2007 11:32)

Měl bych zájem o spolupráci na těchto stránkách v Pražské a Královéhradecké diecézi.